NASZE PROJEKTY

Świadome wybory ....świadoma konsumpcja, świadome rodzicielstwo, świadomość finansowa, świadome działanie na rzecz Ziemi, świadomość siebie ..... pewni swoich wyborów ludzie są 
szczęśliwi, i w pełni akceptują wszelkie konsekwencje swoich działań. 

W jakich sytuacjach dokonujemy wyborów ? 


ZDROWIE             RODZINA             OTOCZENIE             ROZWÓJ 


I tak, z naszego doświadczenia, osoby, które spotykaliśmy na naszej drodze, chciały być zdrowe, mieć szczęśliwą rodzinę, oddychać czystym powietrzem, realizować się w pracy, jak również rozwijać aspekt swojej duchowości. 

Większości brakowało czasu na rozwijanie i pielęgnowanie wszystkiego jednocześnie. W efekcie czego nie czuli się szczęśliwymi, i usilnie poszukiwali równowagi życiowej, nie zawsze wiedząc jak to osiągnąć. Może dlatego, że nie ma jednego uniwersalnego sposobu na osiągnięcie harmonii życiowej.  

My prowadzimy zrównoważone życie, sądząc, że na wszystko warto jest poświęcić czas, bo przecież każdy obszar życia jest ważny. Natomiast dla każdego jest ważny w inny sposób. Dla jednych  'zdrowie' oznaczać będzie drogę walki o życie, dla innych drogę profilaktyki, aby czuć się dobrze. Jedni świadomie, np. z powodów finansowych, zrezygnują z wakacji z rodziną na rzecz bardziej angażującej pracy, inni zrezygnują z pracy, aby ratować swój związek. 

Dlaczego o tym piszemy? 

Gdyż nie ma złych dróg. Każdy wybór jest dobry. Każda droga gdzieś prowadzi. Dokonując  świadomych wyborów, możemy przewidzieć i zaakceptować rezultaty.

I właśnie o tych wyborach piszemy. 

Świadome działania, w każdym z obszarów pozwalają osiągnąć równowagę życiową.

O tym są wszystkie nasze projekty. 

Dzielimy się tym co cenne według nas, aby być dla Was inspiracją do zmiany, którą na swój własny sposób przeszliśmy :)